Přihlášení

Světlo do informačních toků výrobce LED osvětlení

Halové osvětlení

Na počátku bylo rozhodnutí firmy Thome Lighting zbavit se stávajícího informačního systému a pořídit si nové řešení. Volba padla na systém BYZNYS VR. 

celý článek

Stožáry vysokého napětí s BYZNYS ERP

Informační systém  BYZNYS ERP si pro konsolidaci svých podnikových aplikací vybrala společnost Elektrovod Slovakia, světový výrobce a dodavatel stožárů vysokého napětí, svodidel a ocelových konstrukcí.

 

celý článek

Výroba s byznysem pro celou Evropu

výroba_guma_97943537_web

Díky sjednocení podnikové agendy do jediného informačního systému se společnosti Agor Tech, která 20 let produkuje výrobky z plastu a pryže pro celou Evropu, podařilo zvýšit efektivitu svých procesů včetně vedení skladů, větší flexibilitu v oblasti EDI a zrušení nadbytečného papírování.

celý článek

Byznys ERP pomáhá roznášet miliardy letáků

JKR_23792455_web

Společnost Česká distribuční a.s. hledala  komplexní informační systém, který by nahradil stávající řešení.

celý článek

BYZNYS ERP vyrábí kabelové svazky

JKR_Byznys_ERP 135

Kvůli jednoduchosti a automatizaci procesů společnost Lukra – Holding, výrobce kabelových svazků, nasadila informační systém BYZNYS ERP.

celý článek

Ocenění za případovou studii BYZNYS ERP ve VSP Data

JKR_pripadova_studie_small

Od odborného časopisu CIO Business World získala společnost J.K.R. ocenění za případovou studii nasazení podnikového informačního systému BYZNYS ERP ve společnosti VSP Data. Cena byla udělena v kategorii “Efektivní řešení roku 2013″.

celý článek

Nábytkové polotovary s Byznys ERP

JKR_Byznys_ERP 84

Dodavatel nábytkových polotovarů, společnost Luceo, se kvůli zkvalitnění obchodních činností, jednoduchému vyhodnocování efektivity práce se zákazníkem a měření výkonu svých obchodníků, rozhodl zavést podnikový informační systém Byznys ERP od společnosti JKR.

celý článek

Byznys ERP v reklamní branži

JKR_Byznys_ERP 11

Společnost Hand-made service, poskytující služby v oblasti tisku, kompletace a distribuce reklamních materiálů, přešla na nejnovější verzi podnikového informačního systému Byznys ERP společnosti J.K.R. Současně s tímto krokem inovovala i oblast výroby a ve svých dílnách začala využívat pro sběr dat dotykové terminály. Projekt realizovala společnost Fugasoft, implementační partner J.K.R.

celý článek

Ocenění za případovou studii Designa Parking & Access

Od časopisu Moderní řízení získala společnost J.K.R. ocenění “Moderní řízení doporučuje” za případovou studii “Parkovací systémy s Byznys ERP”, která se týkala nasazení podnikového informačního systému Byznys ERP ve společnosti Designa Parking & Access.

celý článek

Parkovací a přístupové systémy s Byznys ERP

JKR_sluzby_3

Rychlejší vyhodnocování dat, efektivnější příprava zákaznických nabídek či možnost elektronického zpracování servisních listů jsou pozitiva, jež společnosti Designa Parking & Access přineslo nasazení informačního systému Byznys ERP od společnosti J.K.R.

celý článekKontakty

Centrála

Žižkova 708, 261 01 Příbram II
Telefon: +420 318 40 20 10
Hotline: +420 318 40 20 20
Email: info@jkr.cz

Pobočka Brno

Rostislavovo náměstí 2936/12, 612 00 Brno
Telefon: +420 547 212 758
GSM: +420 603 869 871
Email: brno@jkr.cz

Pobočka Teplice

Buzulucká 426, 415 03 Teplice
Telefon: +420 417 536 463
GSM: +420 605 352 261
Email: teplice@jkr.cztlacitko2